Srpen 2007

něco málo o mě

31. srpna 2007 v 13:20 | P@vlín@ |  * o mě *
Tak tady napíšu něco o mě...dávám to úplně dospodu rubrik ptž koho to nezajímá ten se an to aspoň nemusí dívat..=D

jinak copy ze spol. =D
Jméno: Pavlína
Pohlaví: žena
Přezdívka: P@vlín@
ICQ: 269196597 --kdyby něco klidně napiště ale můžete i jinak =D
Skype: Pajushka3 --moc ho ale nepoužívám
Email 1: Pavlina.Laurinka@seznam.cz -- ..moc na něj ale nechodím
Email 2: Pajushka.Rutty@seznam.cz -- tak dyštak pište na tenhle

Jeden den v New Yorku

31. srpna 2007 v 13:02 | P@vlín@
JEDEN DEN V NEW YORKU


fotky :Výzva

31. srpna 2007 v 12:54 | P@vlín@
VÝZVA

Tenhle film je o tom že dvě ségry (dvojčata)Shane(Mary-Kate) a Lizzie(Ashley) se vydávají do televizní soutěže ale neví že tam jedou obě protože jejich rodiče se rozvedly a oni žijí odděleně .V Mexiku zažívají dobrodružství ale i lásku a trable .


fotky :

Výlet do Říma

31. srpna 2007 v 12:48 | P@vlín@
VÝLET DO ŘÍMA
Věci jsou sbalené a nezbývá než nastoupit do letadla směr Řím, kde čeká letní praxe u legendárního Dereke Hansona. Hanson je fascinující mezinárodní magnát, který kraluje mnoha odvětím, leteckými společnostmi počínaje a špičkovou módou konče! Charli a Leila se snaží udělat maximum pro to, aby svého šéfa zaujaly a přesvědčily o svých kvalitách. Obklopeny nádhernými památkami, prostředím vzrušujícího města a novými přáteli si užívají prázdninové dobrodružství za mořem, na které nikdy nezapomenou.
~When In Rome, USA

fotky :

První jízda

31. srpna 2007 v 12:44 | P@vlín@
PRVNÍ JÍZDA
PRVNÍ JÍZDA
Getting There (2002): Tento film čerpá z radosti, kterou mají Mary-Kate(Taylor) a Ashley(Kylie), když konečně dostanou řidičák. Spolu se svými dvěma kamarádkami se vydají na výlet na hory ve svém novém autě. Později potkají tři kluky, kteří mají namířeno na stejné místo. Rozhodnou se tedy jet společně. Cestou se ale obě auta pokazí a tak všichni musí zastavit. Nedojedou na plánované místo, ale protože s sebou mají snowboardy a lyže, o zábavu je postaráno. Lyžovaní, snowboardovaní to nemá chybu
fotky :
Getting There - www.mary-kateandashley.com
Getting There - www.mary-kateandashley.com
Getting There - www.mary-kateandashley.com

Sestry v Londýně

31. srpna 2007 v 12:38 | P@vlín@
SESTRY V LONDÝNĚ
Motto:Vítejte v Londýně...
Žánr: rodinný, komedie
Jiné: USA, 2001, 93 min., 4:3
Hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Eric Jungmann, Jesse Spencer
Popis:
Mary-Kate a Ashley se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusili řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a ještě s nimi můžete vyrazit na mejdany, kde to frčí. Sestry Olsenovy zase řádí a vy musíte být u toho...
fotky :


Sestry v akci

31. srpna 2007 v 12:32 | P@vlín@
SESTRY V AKCI

Žánr: rodinný, komedie, kriminální
Jiné: USA, 2000, 90 min.
Hrají: Ashley Olsen, Mary-Kate Olsen, Jim Meskimen, Tamara Clatterbuck, Robert Miano, Ken Davitian
Popis:
Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal dvojčata Olsenovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadí Mary-Kate a Ashley do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Naše blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách. A jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhle super komedii plné, zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů.¨
fotky :

Výlet do Paříže

31. srpna 2007 v 12:18 | P@vlín@
VÝLET DO PAŘÍŽE
Dvojčata Ally (Ashley) a Mel (Mary-Kate) jedou navštívit svého dědečka, který je velvyslancem USA ve Francii. Obě si zamilují nejen Paříž, nýbrž i dva mladé francouze. S nimi poznávají pařížské památky a zažívají zajímavé situace, například romantické rande na Eiffelovce. Mezi tím mají problémy s policií a... Neustále se taktéž pokouší uniknout svému nudnému průvodci. Také se seznámí se slavnou modelkou Brigite a dohodí ji průvodci, aby se nevěnoval jen jim a mohly vyrazit s klukama
fotky :
 
            


Táta z plakátu

31. srpna 2007 v 12:11 | P@vlín@
TÁTA Z PLÁKATU

Táta z plakátu-Billboard Dad

Mary-Kate a Ashley Olsen) ztvárňují hlavní role v této šíleně legrační láskou okořeněné komedii plné bláznivých plánů a šokujících překvapení. S pevným rozhodnutím nalézt pro svého tátu Maxe novou lásku sestry namalují na billboard v srdci.

Hollywoodu soukromou reklamu. Po několika katastrofálních schůzkách Max konečně potká Brooke a je tu láska na první pohled…ovšem s jednou překážkou. A tou je bouřlivý skejťák, který je nejen synem Brook, ale též největším nepřítelem našich dvojčat…

Táta z plakátu je film přetékající nečekanými událostmi, pomíchanými páry a tunami smíchu, který zaujímal první místa návštěvnosti světových kin. Mary-Kate a Ashley společně upletly své dosud nejlepší darebácké dobrodružství.


fotky :

Malé dohazovačky

31. srpna 2007 v 12:03 | P@vlín@
MALÉ DOHAZOVAČKY
Amanda (Mary-Kate Olsen) je devítiletá holka z dětského domova. Amanda má moc ráda sport-hlavně baseball. Taky má ráda svou vychovatelku-Dianu. Alissa Callawayová (Ashley Olsen) má narozdíl od Amandy bohatého otce. Její matka jí zemřela, když byla malá. Když se Alissa vrátí ze soutěže , kde získala první místo ve hře na klavír, zjistí, že si otec našel nějakou ženu. Protože ji to překvapilo, rozhodla se, že uteče z domu.

Mezitím Amanda odjíždí s dětmi z domova na tábor, který náhodou patří Alissinýmu otci. Tam se skamarádama vsadí, že zazvoní u domu Callawayových. Ale přes očekávání Amandy se otevřou dveře a neznámý muž ji vtáhne dovnitř. Když ale Amanda na stěně uvidí viset obraz, na kterém je ona sama, lekne se a z toho domu uteče.

Zatímco se Amanda dostala do domu Callawayových, Allisa se seznámí s Dianou a jde s ní do tábora.Ale když se má hrát fotbal, který Alissa nesnáší, uteče.

Tak Amanda i Allisa utíkají lesem. A potom se i potkaly. Nerjdřív se hrozně lekly, ale pak si zvykly na to, že jsou úplně stejné a domluvily se, že si na jeden den vymění role. Amanda si vyskouší, jaké je to mít tátu a zároveň se na přání Ellisy pokusí odehnat tátovu novou přítelkyni.

Když se druhý den sejdou, napadne je obě jedna věc: dát dohromady pana Callawaye a vychovatelku Dianu. První dva pokusy nebyly moc úspěšné, ale do třetice se to povedlo. To už byla svatba pana Callawaye a jeho přítelkyně v plném proudu, když do kostela přišla Diana a Allisin otec místo toho osudného "ano", řekl "ne". Ale pro holky nebylo tak jednoduché, dát ty dva dohromady. Hlavně proto, že Allisu, která se vydávala za Amandu, dali do adopce...no ale je jako vždy štastný konec =)

fotky :
Malé dohazovačky/It Takes Two/
Malé dohazovačky/It Takes Two/
Malé dohazovačky/It Takes Two/

Moderní popelka

31. srpna 2007 v 11:50 | P@vlín@
MODERNÍ POPELKA

OST: Moderní popelka ( A Cinderella Story ) (audio CD)

popis: Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami. Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese. Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.
moje hodnocení: uplně bezvadnej filmek ...strašně mooc se mi líbil..


soundtrack :
1. Our lips are sealed - Hillary Duff & Haylie Duff
2. Anywhere but here - Hillary Duff
3. The best day of my life - Jesse McCartney
4. Girl can rock - Hillary Duff
5. Now you know - Hillary Duff
6. One in this world - Haylie Duff
7. Crash world - Hillary Duff
8. To make you feel my love - Josh Kelley
9. Sympathy - Goo Goo Dolls
10. Friend - Kaytlin(při této písničce se líbají)

11. Beautiful soul - Jesse McCartney
12. This will be - Natalie Cole
13. Fallen - Mya
14. First day of the rest of your life - MXPX

Komando

31. srpna 2007 v 11:40 | P@vlín@
KOMANDO
Komando Commando

obsah: Neexistuje zkušenější válečník než John Matrix, který odešel z aktivní služby, aby se mohl starat o svoji jedenáctiletou dceru Jenny. A tak není od mezinárodních gangů rozumné, že mu v rámci - vyrovnávání účtů - unesli jeho malou dceru. Matrix se promění v nezničitelný bojový stroj a jakmile získá dostatečnou výzbroj, mají se jeho nepřátelé na co těšit.

fotky : http://www.techno.cz/misc/images/2005/komando-2.jpghttp://www.techno.cz/misc/images/2005/komando-1.jpghttp://www.kmf.org.pl/ciekawostki/zdjecia/5/komando.jpghttp://www.filmynadvd.sk/basic/komando_c.jpg

40 dnů a 40 nocí

28. srpna 2007 v 17:41 | P@vlín@
40 DNŮ A 40 NOCÍ

40 dnů a 40 nocí - 40 Days and 40 Nights
typ filmu: komedie
hrají: Vinessa Shaw,Josh Hartnett,Shannyn Sossamon,Emmanuelle Vaugier,Monet Mazur,Griffin Dunne,Maggie Gyllenhaal,....
originální název: 40 Days and 40 Nights


obsah: Matta Sullivana, přitažlivého kluka, kterému je něco přes dvacet, opustila Nicol už před půl rokem a on se snaží marně zapomenout, nejčastěji v náručí nějaké jiné. Ale hoďte za hlavu osudový vztah, když to prostě s jinou nejde! A tak Matt dál hledá náhradu, kde se dá, a radu u svého bratra, budoucího kněze. Jednoho dne se doví, že Nicol definitivně ztratil - zasnoubila se s jiným. Cítí, že to chce radikální řez, a protože právě začíná postní období, rozhodne se léčit svůj srdcebol odříkáním. Žádné dotyky, polibky, mazlení ... žádné požitky. Naprostá sexuální zdrženlivost po dlouhých 40 dnů a 40 nocí. Matt, povoláním designér webových stránek, se už po týdnu cítí neskonale lépe a vůbec netuší,že svým rozhodnutím vyprovokoval hotovou sázkovou smršť u svých kolegů a přátel, neboť jeho spolubydlící Ryan, se s Mattovým tajemstvím "svěřil" internetu. Sázky se začnou násobit od chvíle, kdy se náš odhodlaný hrdina náhodně setká s Erikou, přitažlivou a inteligentní dívkou, která mu hned napoprve dá najevo své sympatie. Co teď? Chtěl by s ní být stále, držet za ruku, líbat ... jenže o sázce už ví snad všichni a přece není srab. Nezbývá, než doufat, že Erika pochopí v jak těžké je situaci. Jenže i ty nejbezvadnější holky prostě některé věci berou úplně jinak.

Scénář komedie "o sexu bez sexu" má do jisté míry autobiografický základ. I Robert Perez potkal ženu, která mu zlomila srdce a on si tenkrát vedl deník. Právě ten posloužil jako základ budoucího filmu. Režiséru Michaelu Lehmannovi, tvůrci úsměvného snímku Proč kočka není pes, se nápad zalíbil stejně jako producentům, kteří uvedli na plátna Notting Hill či Deník Bridget Jonesové, protože to je svěží, mladý příběh o mladých a pro mladé, který nepochybně reaguje na mezinárodní úspěchy obou dílů filmu Prci, prci, prcičky. Ústřední trojici ztělesnili herci - Josh Hartnett (Matt), kterého známe z Pearl Harbouru, Shannyn Sossamonová (Erica), jejíž taneční
dráhu zkřížilo obsazení ve filmu Příběh rytíře, a Paulo Constanzo (Ryan). Ten má za sebou už jednu "sexy jízdu" s názvem Road Trip.

nfo o soundtracku:
Počet CD: 2
Celkový čas na prvním CD: 42:06
Seznam skladeb na prvním CD:
1. Bob Schneider - Big Blue Sea (4:04)
2. Lords Of Acid - Spank My Booty (3:52)
3. Paul Simon - Loves Me Like A Rock (3:14)
4. INXS - New Sensation (3:40)
5. Teddy Pendergrass - Turn Off The Lights (5:53)
6. Fatboy Slim - Talking About My Baby (3:46)
7. Sugababes - Overload (4:38)
8. Semisonic - Chemistry (3:54)
9. The Incredible Moses Leroy - Anthem (3:09)
10. Pete Yorn - Strange Condition (4:33)
11. Giacomo Puccini - Recondita Armonia (3:01)
Celkový čas na druhém CD: 47:11
Seznam skladeb na druhém CD:
1. Bell Biv De Voe - Do Me! (4:34)
2. Moby - Memory Gospel (6:42)
3. Sophie B. Hawkins - The One You Have Not Seen (4:58)
4. Scapegoat Wax - Space To Share (4:04)
5. Amanda Ghost - Filthy Mind (4:30)
6. Everclear - Wonderful (4:37)
7. Teddy Thompson - Love Her For That (4:08)
8. Sgt. Rock - We're In Heaven (7:04)
9. Prozzak - Strange Disease (3:26)
10. Queen Featuring David Bowie - Under Pressure (Rah Mix) (4:08)
fotky: http://www.vsenaplochu.cz/albums/filmy/40-dni-40-noci/nahled_tapety-na-plochu-filmy-40-dni-40-noci-5.jpghttp://www.vsenaplochu.cz/albums/filmy/40-dni-40-noci/nahled_tapety-na-plochu-filmy-40-dni-40-noci-2.jpg
http://www.filmsk.sk/images/movies/40dni.jpg
http://www.premiere.cz/img/clanky/198.jpg

Detektivové z Hollywoodu

28. srpna 2007 v 17:23 | P@vlín@
DETEKTIVOVÉ Z HOLLYWOODU

Detektivové z Hollywoodu (video DVD)

obsah: V HOLLYWOODU není nikdo tím, kým by chtěl být. Zkušený policejní DETEKTIV Joe Gavilan (Harrison Ford) a jeho mladý kolega K.C.Calden (Josh Hartnett) nejsou vyjímkou. Joe podniká. K.C. je na počátku své herecké kariéry a kurzu jógy - a najednou dostanou vyšetřování velkého případu vraždy. S hlavním podezřelým v patách se musí Joe a K.C. infiltrovat do nebezpečného světa hip-hoppové nahrávací společnosti. Chytat velkou rybu může být zábavné dobrodružství, ale také zoufalý zápas o život!

moje hodnocení: tak já se na ten film dívala kvůli Joshoj už je to dýl ale docela se mi líbil..
fotky: Obrázek “http://www.ofilmu.com/download/obaly/mini/149.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://www.predprodeje.cz/002/images/film/441/detek_08.jpg

Malý Nicky Satan Junior

28. srpna 2007 v 17:17 | P@vlín@
MALÝ NICKY SATAN JUNIOR
Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek!
No nevim nevi mtáta dábel a máma anděl Nicky bude asi po mamince =D.

Nicky ...má vadu řeči vidíte to ne jak má nakřivo držtičku =D
Nickyho mamina...
tatínek ..
Nickyho velký fandové a pak i kámoši
a bratříčci
tenhle chlápek zjistil že je Nicky satan...
moje hodnocení: super filmeček sme se na něj dívali u kámojdy a bezva..

Dům voskových figurín

28. srpna 2007 v 14:01 | P@vlín@
DŮM VOSKOVÝCH FIGURÍN

OST: Dům voskových figurín (audio CD)

Popis OST: Dům voskových figurín

Soundtrack k remaku slavného hororu Dům voskových figurín ani nemůže být žádnou selankou, a jména interpretů hovoří sama za sebe: The Prodigy, Marilyn Manson, The Stooges, Joy Division, The Deftones a další.

obsah: Napětí, strach a husí kůže, přesně to Vás čeká v domě voskových figurín od legendárních tvůrců hororů Joela Silvera a Roberta Zemeckise (Gotika, Dům hrůzy) pracujících pod značkou Dark Castle Entertainment.

Šestice mladých přátel na výletě zažije během nočního stanování podivné setkání. Druhý den ráno je jedno z aut nepojízdné a oni se musí vypravit pro náhradní díl do blízkého zpustlého městečka, kde jejich pozornost upoutá hrůzný dům vosku. Naši přátelé brzy zjistí, proč je město tak neskutečně tiché...


fotky:
Paris HiltonParis HiltonParis HiltonParis Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
moje hodnocení : nejlepší záběr jak zabili Paris =D nebo jak tomu klukoj odchlípli kus kůže.

Bazén

28. srpna 2007 v 13:50 | P@vlín@
BAZÉN

Škola skončila a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se parta kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat nelegální párty v místním bazénu. Jenže co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich...
Ilustrační obrázek - kliknutím okno zavřete
Ilustrační obrázek - kliknutím okno zavřete

moje hodnocení: no dobrej film ale jako horor teda vůbec měli z toho udělat komedii ta by byla třeba bezva..

Gothika

28. srpna 2007 v 13:47 | P@vlín@
GOTHIKA
Gothika (Gothika)

GOTHIKA. Jestliže je někdo mrtvý, nemusí to znamenat, že odešel.

Psycholožka Dr. Miranda Grey je expertkou na posuzování toho, co je racionální. Pod vedením svého manžela, vedoucího odd. psychiatrie Woodwardské ženské věznice, léčí nebezpečně psychicky narušené pacientky, mezi které patří i Chloe. Po setkání s tajemnou dívkou se však její manželství a vyrovnaný život změní v nejhorší noční můru. Když se Miranda probudí po hrůzné autonehodě, se zděšením zjistí, že její manžel byl zavražděn a všechny stopy směřují k ní. Chování doktorky, která si z osudné noci pamatuje pouze několik nejasných vizí tajemné dívky, se stává čím dál více nevyzpytatelným. Miranda začíná věřit, že jí zmocnily nadpřirozené síly, které jsou odhodlány se pomstít i za cenu toho, že ji připraví o rozum. Zatímco ji Chloe stahuje do svého osobního pekla, musí Miranda zjistit, zda skutečně směřuje k branám šílenství ... nebo pouze blíže k pravdě.


moje hodnocení: dobrej filmek ale ne zas skvělej tak mezi..

http://www.celluloid-dreams.de/content/images/kritiken-filmbilder/gothika/gothika-2.jpghttp://horasnegras.blogs.sapo.pt/arquivo/gothika.jpghttp://www.villagecinemas.cz/gallery/large/gothika2.jpghttp://einsiders.com/reviews/dvd/images/gothika1.jpg

Hlas smrti

28. srpna 2007 v 13:43 | P@vlín@
HLAS SMRTI
Jonathan Rivers (Michael Keaton) je úspěšným architektem s krásnou ženou, spisovatelkou Annou, milujícím synem Mikem a dalším dítětem na cestě. Žije spokojeně do té chvíle, než do jeho života zasáhne tragédie. Anna se ztratí cestou do práce a později je nalezena zavražděná. Jonathan, šílený žalem, se odstěhuje a úzkostlivě se straní všech přátel a zbytku rodiny. Tajemný vědec Nicolas Elia přesvědčí Jonathana, že Anna vysílá signály ze záhrobí pomocí televizní obrazovky a rádia. Jonathan poslechne jeho rady a s pomocí nových přátel Raymonda Price a Sarah Tate se pokusí navázat spojení s manželkou. Bezděčně tak otevře dveře do jiného světa. Netuší, co tím způsobí: mrtví teď mají možnost zmocnit se ho.


fotky:
moje hodnocení: jeden z těch lepších hororů ten se mi fakt líbil..ale blbej konec

Hněv duší

28. srpna 2007 v 13:38 | P@vlín@
HNĚV DUŠÍ
Mimořádně napínavý horor
Jsou horší věci než umírání…
Skupina zlodějů, kteří jsou na útěku po přepadení banky, najde útočiště v opuštěném domě. Zatím nemají tušení, jaké zlo zdánlivě pustý dům skrývá.
Blíží se noc, venku zuří bouře a to není nic proti tomu, co se začíná dít uvnitř domu. Probouzí se strašlivé zlo, uvězněné ve stěnách.
Členům skupiny se začínají postupně zjevovat obrazy zmrzačených těl, které jsou výjevem hrůzných činů, jež se zde odehrály.
Strach ve skupině narůstá a její členové jsou na sobě závislí čím dál tím víc…
Obrázek “http://www.tenzor.cz/luci/DVD_Obaly/Hnev_dusi.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
moje hodnocení: podle mě hrozně málo lekavých scén a i scén s příšeramy krví atd..spíš o ničem..